شنبه - چهارشنبه : 9 الی 14
پنج شنبه - جمعه : تعطیل
09122772330
موبایل
mohaseb2000@gmail.com
ایمیل

راهنمای کار با محاسب 2000

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بمنظور تفکیک محاسبات و امکان ورود اطلاعات : سازه+دیواربرشی+فونداسیون،بصورت همزمان دستور محاسبات در آپدیت بعدی محاسب ۲۰۰۰ به ۴ قسمت تقسیم می شود??

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

همیشه راهنمای کار با نرم افزارها یکی از مسایلی است که برنامه نویسان سعی می کنند به نحوی به آن توجه کنند تا کاربرها براحتی با امکانات برنامه آشنا شوند ، از جمله این روش ها : اسناد متنی ، فایل های پی دی اف ، راهنمای صوتی ، راهنمای تصویری و .... می باشد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این مرحله همان سازه قبلی به وسیله ایتبس ورژن بالا (16.1) باز می شود و خروجی های لازم و نحوه استخراج آن برای نرم افزار محاسب 2000 تشریح خواهد شد. بدیهی است که ممکن است برخی از مطالب با بخش قبل مشابه باشد اما در اینجا برای راحتی کاربر نکات تکراری مجددا قید شده است زیرا کاربر در نهایت مطالب یکی از این دو قسمت را مطالعه خواهد نمود و در صورت عدم تکرار مطالب ممکن است که نکاتی را از دست بدهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این مقاله قصد داریم نحوه ورود اطلاعات به نرم افزار محاسب 2000 را توضیح دهیم. این فصل شامل نحوه خروجی گرفتن از نرم افزارهای ایتبس و سیف ورژن های مختلف برای ترسیم جزییات اجرایی سازه های فلزی، بتنی، فنداسیون و بخش کنترلر سازه است. هر کدام از این بخش ها در قسمت جداگانه ای آورده شده است و کاربر با توجه به نیاز خود می تواند به آن قسمت رجوع نماید. لازم به ذکر است که نحوه خروجی گرفتن و سپس ورود آنها به نرم افزار بسیار راحت است و مهندسین عزیز تنها با یک بار مطالعه این فصل به همه چیز مشرف خواهند شد.

02.png
نرم افزار نوین مهندسی عمران : محاسب 2000
تهران ، اتوبان شهید نواب صفوی ، کاج 1
شماره تماس : 02166389349
شماره همراه : 09122772330
© Copyright 2024 Mohaseb2000. All Rights Reserved.

جستجو